UUSMÄE ELAMURAJOON


Uusmäe elamukvartal asub Saku alevikus, kus avarus on põimitud parkide ja rohealadega. Uusmäe elamukvartal koosneb üheksast korterelamust. Hooned on 3 ja 4 korruselised ja korterid 2-4 toalised. Tegemist on täiusliku elukeskkonnaga inimesele,kes eelistab linna lähedust ja samaaegselt rohelust ja vaikust!

KONTAKT

e-mail: peeter@uusmae.ee

Telefon: +372 50 29 858

Broneerimine

Korteri broneerimisel sõlmitakse kliendiga broneerimiskokkulepe. Broneerimistasu 3 000 € kuulub võlaõigusliku ostu-müügilepingu esimesse maksesse.

Võlaõiguslik müügileping

Broneerimiskokkuleppes lepitud ajal sõlmitakse Ostjaga notariaalne võlaõiguslik korteriomandi ostu-müügileping (VÕL). Klient tasub 15 % korteriomandi maksumusest (sisaldab broneerimistasu). Summa tasutakse hiljemalt kaks (2) päeva enne võlaõigusliku ostu-müügi lepingu sõlmimist kas Saku Korterid OÜ pangaarvele või notari deposiitarvele.

Asjaõigusleping

Pärast korteri valmimist ja ehitustööde vastuvõtmist kliendi poolt sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik ostu-müügileping. Ostja tasub 85% korteri maksumusest. Kinnistusregistris tehakse kanne omaniku vahetuse kohta. Kõik ostu-müügitehinguga seotud notaritasud ja riigilõivud tasub Ostja.

Korteriomandi müügihind sisaldab

- Korteri siseviimistlust vastavalt siseviimistluspaketile
- Liitumist kanalisatsiooni- ja veetrassiga
- Liitumist elektrivõrgu ning küttega
- Liitumisvalmidust telefonivõrgu ja kaabeltelevisooniga
- Krundiväliseid Uusmäe elamukvartali teid ja tänavavalgustust
- Liitumisvalmidust turvafirmaga
- Ühte parkimiskohta hoovis
- Käibemaksu

Korteriomandi müügihind ei sisalda

- Tehinguga kaasnevaid notaritasusid ja riigilõivu
- Liitumistasu side-, turva- ja kaabeltelevisiooni teenusega
- Panipaika soklikorrusel
- Täiendavat parkimiskohta hoovis
- Korteriühistu liikmemaksu

Tasub teada!

Arendaja ehitab projektijärgse korteri valmis lepingus kinnitatud kuupäevaks, mis on kehtiv ainult arendaja poolt pakutavate standardlahenduste puhul. Lisa- ja muutustööde korral lepitakse valmimise kuupäevad kokku ühes lisa- ja muutustööde kalkulatsiooni kinnitamisega.


NB! Kõik pildid on illustreeriva iseloomuga ning võivad sisaldada ebatäpsuseid.