UUSMÄE 8: A-energiaklassiga maja ehitus ja müük

2017. aasta juuni kuus alustasime neljanda maja ehitusega. Uusmäe 8 hoone peatöövõtjaks on Nordekon Betoon nagu seda oli ka eelmiste Uusmäe 2 ja Uusmäe 6 majade puhul. Maja valmib ja sisse kolida saab alates 2018. aasta märtsi lõpp – aprilli algus.

Uusmäe 8 majas saab olema 22 korterit ja 32 parkimiskohta. Maja projekteerimisel on lähtutud põhimõttest, et esimese korruse terrassiga korterid on nagu väikesed ridaelamuboksid. Teisel korrusel asuvad elamispinnad kujutavad endast klassikalisi rõdudega kortereid. Kolmandale korrusele on planeeritud klassikalised rõdudega korterid ja kaks suurte terrassidega premium-klassi korterit. Korterid on läbi mõldud funktsionaalsusega ning võimalikult palju ruumi on ette nähtud korterisiseselt kappide ja panipaikade jaoks. Loomulikult asub majas ka lift. Panipaigad asuvad keldrikorrusel ja on ruumikamad  (ca 3m²) kui eelmistel majadel.

Sarnaselt eelmisele Uusmäe 6 majale on Uusmäe 8  hoone projekteeritud A-energiaklassi ja ca 20% madalate kommunaalkuludega majaks. A-energiaklass saavutatakse taastuvenergia kasutamisega – maja katusele paigaldatakse päikesepaneelid, mille abil toodetakse majas kasutatavat energiat.

Arendaja peab oluliseks, et tulevasel korteriomanikul oleks  võimalus peale VÕL-i sõlmimist kaasa lüüa oma korteri kujundamisel ja planeeringu muudatuste tegemisel. Seda eesmärgiga, et kõik oleks meele ja käe järgi. Ehituse käigus ja kokkuleppel arendajaga on võimalik muuta sisespetsifikatsiooni ja teha erinevaid muudatusi, et uus kodu vastaks kliendi soovidele ja ettekujutustele tema unistuste kodust. Üldehituslikke muudatusi (nagu näiteks kipsseinte asukoha muutmine või ruumide otstarbe muutmine – garderoobi nišid, sauna ehitus jne; äravoolutorustikega seotud muudatused; täiendavaid kommunikatsioone vajavad lahendused -köögisaarte ehitamine kui lahendus nõuaks põrandasisest vett, kanalit, elektrit, põrandakarbikute liigutamine, jne) saab teha hetkeni, mil vastava  korruse seinad hakkavad valmis saama ning läheb põrandavaluks. Kui kasutatakse arendaja poolt standardina mitte pakutavaid materjale ja lahendusi, koostatakse kalkulatsioon.

Meeldivate kohtumisteni Uusmäel!