UUSMÄE 6: A-energiaklassiga maja ehitus ja müük

2016. aasta augustikuus alustasime kolmanda maja ehitusega. Uusmäe 6 hoone peatöövõtjaks on Nordekon Betoon nagu seda oli ka eelmise Uusmäe 2 maja puhul. Maja valmib ja sisse kolida saab alates 2017. aasta juulist.

Uusmäe 6 majas saab olema 21 korterit ja 39 parkimiskohta. Ehitatava maja asukoht on Uusmäe elamukvartalis kõige kvartalisisesem. Maja projekteerimisel on lähtutud põhimõttest, et esimese korruse terrassiga korterid on nagu väikesed ridaelamuboksid. Teisel ja kolmandal korrusel asuvad elamispinnad kujutavad endast klassikalisi rõdudega kortereid. Neljandale korrusele on planeeritud suurte terrassidega premium-klassi korterid. Korterid on ruumikamad kui Uusmäe 2-s ning võimalikult palju ruumi on ette nähtud korterisiseselt kappide ja panipaikade jaoks. Loomulikult asub majas ka lift.

Suur erinevus võrreldes eelmiste majadega on see, et Uusmäe 6  hoone on projekteeritud A-energiaklassi ja ca 20% madalate kommunaalkuludega majaks. A-energiaklass saavutatakse taastuvenergia kasutamisega – maja katusele paigaldatakse päikesepaneelid, mille abil toodetakse majas kasutatavat energiat.

Arendaja peab oluliseks, et tulevasel korteriomanikul oleks  võimalus peale VÕL-i sõlmimist kaasa lüüa oma korteri kujundamisel ja planeeringu muudatuste tegemisel. Seda eesmärgiga, et kõik oleks meele ja käe järgi. Ehituse käigus ja kokkuleppel arendajaga on võimalik muuta sisespetsifikatsiooni ja teha erinevaid muudatusi, et uus kodu vastaks kliendi soovidele ja ettekujutustele tema unistuste kodust. Üldehituslikke muudatusi (nagu näiteks kipsseinte asukoha muutmine või ruumide otstarbe muutmine – garderoobi nišid, sauna ehitus jne; äravoolutorustikega seotud muudatused; täiendavaid kommunikatsioone vajavad lahendused -köögisaarte ehitamine kui lahendus nõuaks põrandasisest vett, kanalit, elektrit, põrandakarbikute liigutamine, jne) saab teha hetkeni, mil vastava  korruse seinad hakkavad valmis saama ning läheb põrandavaluks. Siseviimistluspakette saab muuta hetkel järgmise aasta alguseni. Kui kasutatakse arendaja poolt standardina mitte pakutavaid materjale ja lahendusi, koostatakse kalkulatsioon.

Meeldivate kohtumisteni Uusmäel!