UUSMÄE ELAMURAJOON


Uusmäe elamukvartal asub Saku alevikus, kus avarus on põimitud parkide ja rohealadega. Uusmäe elamukvartal koosneb üheksast korterelamust. Hooned on 3 ja 4 korruselised ja korterid 2-4 toalised. Tegemist on täiusliku elukeskkonnaga inimesele,kes eelistab linna lähedust ja samaaegselt rohelust ja vaikust!

KONTAKT

e-mail: peeter@uusmae.ee

Telefon: +372 50 29 858

LÄHEB EHITUSEKS - Uusmäe põik 6 valmib 2020 augustis
26. september 2019

Ettevalmistustööd on jõudnud lõpule ja oktoobris lööb NOBE kopa maasse järjekordse maja ehitamiseks. Uusmäe põik 6 valmib ja sisse saab kolida juba 2020 aasta augustis-septembris. Kuni 2019 novembri keskpaigani saab ka esitada 1.korruse osas üldehituslikke muudatussoove.
Uusmäe põik 6 majas on 30 korterit ja 43 parkimiskohta. Ehitatav maja on 4-kordne. Maja projekteerimisel on lähtutud põhimõttest, et esimese korruse terrassiga korterid on nagu väikesed ridaelamuboksid. Teisel ja kolmandal korrusel asuvad elamispinnad kujutavad endast klassikalisi rõdudega kortereid. Neljandale korrusele on planeeritud klassikalised 2-3-toalised korterid ja 2 premium klassi kolmetoalist sauna ning suure terrassiga korterit. Ehitatavad elamispinnad paistavad silma oma hea funktsionaalsusega ja on mõnevõrra ruumikamad. Siseviimistluses saab valida kolme kaasaegse siseviimistluspaketi vahel. Panipaikade jaoks on tehtud eraldi miinuskorrus, need on korteritest eraldatud ja hea mahutavusega. Uusmäe põik 6 tuleb A-energiaklassi hoone ja madalate kommunaalkuludega. Loomulikult asub majas ka lift. Maja ette on planeeritud lukustamise võimalusega jalgrattakohad.
Peale võlaõiguslepingu sõlmimist saab Ostja eraldi kalkulatsiooni alusel ja kokkuleppel arendajaga muuta korteri sisespetsifikatsiooni (värvid, planeering) ja üldehituslikke ehitustöid (elektripistikud, saun, jne) arendaja poolt antud tähtajani, mil ehitusjärg enam ei võimalda muudatusi teha.


VEEL UUSMÄE UUDISEID